Płatności

Sposoby płatności i czas realizacji zamówienia

 1. Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby płatności z tytułu Umowy Sprzedaży:
  1. Płatność za pobraniem – opłata uiszczana jest gotówką kurierowi przy odbiorze towaru. Sprzedawca ma prawo wymagać zadatek w wysokości ustalonej indywidualnie na rachunek bankowy. Klient zobligowany jest do dokonania płatności przy odbiorze przesyłki za pozostałą część kwoty;
  2. Płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy;
  3. Płatność w systemie TPay (zasady korzystania dostępne w regulaminie
 2. Czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu zaksięgowania należności na koncie Sprzedawcy, a w przypadku wybrania jako formy płatności opłaty za pobraniem, od momentu wpłaty zadatku, jeśli takowy jest wymagany. W przypadku kiedy zadatek nie jest wymagany, czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji przez Sprzedawcę.
 3. Czas realizacji zamówienia jest podany na karcie każdego produktu.
 4. Wszystkie Towary są na zamówienie i posiadają określony czas oczekiwania.
 5. W przypadku wydłużenia terminu z przyczyn niezależnych od Sprzedającego, Kupujący zostanie niezwłocznie poinformowany o ewentualnym wydłużeniu terminu drogą mailową.
 6. W przypadku sprzedaży Towaru wytworzonego na indywidualne zamówienie Klienta termin realizacji Zamówienia uzależniony jest od czasu potrzebnego na wyprodukowanie Towaru zgodnie ze wskazaniami Klienta. Klient o tym fakcie zostanie poinformowany za pośrednictwem poczty elektronicznej.